Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Zdravý jídelníček

15. 10. 2012 10:30:00
text

Zdravá výživa je klíčovým faktorem rozvoje celé řady nemocí.

Zdravá výživa a zdravý životní styl se odráží nejenom na našem vzhledu, ale také na tom, jak se cítíme a jaká je celková kvalita našeho života. Stačí dodržovat určité návyky jako je například: pitný režim, pobyt na čerstvém vzduchu, otužování, dostatek pohybu i odpočinku, příjem vitamínů atd.

Pokud si nejste jisti v tom, jak která potravina vlivňuje celkový denní energetický příjem a nebo jak je která potravina díky svému složení vhodná a jak zapadá do celkové skladby denního jídelníčku, vyzkoušejte si naši aplikaci OPTIMÁLNÍ SVĚT, ve které především v programu OPTIMUM tyto informace získáte v maximálně jednoduché formě.

Špatné stravovací návyky a jejich vliv na zdraví

Významně ovlivňuje pozitivně i negativně nemocnost a úmrtnost.  Je zcela nepochybné, že výživa se rozhodujícím způsobem podílí na prevenci i rozvoji nadváhy a obezity, srdečně-cévních chorob, cukrovky 2. typu a některých typů rakoviny.

 

Zdravý jídelníček v Optimálním světě

Energeticky přiměřená strava s dostatečným množstvím ryb, ořechů, ovoce a zeleniny společně s přiměřenou pohybovou aktivitou a schopností zvládat stres jsou základními kameny zdravého životního stylu. Je prokázáno, že lidé, kteří dodržují známá pravidla zdravého životního stylu, jsou biologicky mladší ve srovnání s jedinci, kteří mají sedavým způsob života a nevyváženou stravou. Nové poznatky navíc dokazují, že proces stárnutí je částečně vratný a že vyvážená strava a udržování přiměřené hmotnosti jsou cestou jak se stát biologicky mladším.

 

V naší aplikaci Optimální Svět pro Vás máme připraveny:

ohodnotit článek 5 1 komentáře Komentáře (1)

KOMENTÁŘE

attablelede

13. 5. 2013 15:47:00

<a href=http://cashloansherenow.com/#xjbeq>bad credit cash loans</a> - <a href=http://cashloansherenow.com/#epbqd >bad credit cash loans</a> , http://cashloansherenow.com/#gsbrs cash loans


Tipy pro vás

Stanovte si více cílů a za těmi jděte

Hodnocení úspěšnosti svého snažení při optimalizaci kondice a životního stylu pouze sledováním toho jestli hubnete, může být někdy demotivující.Reklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí