Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG
Získejte svůj osobní profil a plán
 

Zdravý životní styl

Všichni chtějí být zdraví a hubení. Přesto má dnes většina populace nadváhu a zdravotní problémy a nic s tím aktivně nedělá. KDE JE PROBLÉM? Hledejme společně řešení !!!

AKTUALITY:

Jak na zdravý život v roce 2015?

13. 2. 2015

Zdá se, že člověk už dokáže vše, na co si vzpomene. A ejhle. Úplně obyčejná věc. Existuje člověk, který je tlustý, a přitom by tlustý být nechtěl. Naopak, chtěl by být hubený. Dnes ve 21. století denně sledujeme vědecký a technologický pokrok všude kolem nás. Chystá se vesmírná turistika, auta začínají sama řídit. I v osobní rovině se věci, které se nám ještě nedávno zdály nedosažitelné (např. gps navigace v každém autě a, mobily které nás dělají neustále dostupnými online, fotí, přijímají maily) stávají něčím zcela samozřejmým.

Najděte konečně motivaci ke cvičení a už ji neztraťte

10. 8. 2014

Donutit se k pravidelnému cvičení bývá často mnohem obtížnější než omezit jídelníček a přestat jíst oblíbená jídla. Zeptali jsme se proto několika trenérů na jejich tipy, jak motivaci nejen najít, ale hlavně si ji dlouhodobě udržet.

Bude to možná znít trochu banálně, ale právě vědomí, že se sebou opravdu chcete nebo potřebujete začít něco dělat, je samo o sobě tou nejlepší motivací, jakou můžete mít.

Škola zdraví - zdravý jídelníček a pohyb na 14 dní zdarma

9. 2. 2014

Mimořádně jsme spustili pro všechny naše uživatele Optimálního světa plnou verzi na 14 dní ZCELA ZDARMA! Neváhejte a vstupte se do aplikace, pracujte se zdravým jídelníčkem a pohybovým plánem.

Žijte a jezte zdravě, pravidelně cvičte, zhubnete a zůstanete hubení.   

Pro vaše zdravé hubnutí

8. 12. 2013

Podařilo se nám dokončit první z mnoha novinek, které jsme pro vás připravili a abychom vás podpořili na vaší cestě ke zdraví a hubnutí v aplikaci Optimální svět. Je tady výrazné zrychlení aplikace a spuštění nového programu OptiPlus, nabízející péči osobního konzultanta.

Nebezpečí firemního večírku pro vaši postavu

1. 12. 2013

Párty typu "sněz, co se do tebe vejde" nemusí být vždycky to nejlepší co vás může potkat. Zejména v případě, že si hlídáte racionální jídelníček, počítáte kilojouly a snažíte se jíst zdravě, abyste nepřibrali nějaké to kilo. Pokušení úspěšně odolat lze, stačí jen vědět, jak na to.

Nenechte se opít (ne/zdravým rohlíkem)

28. 9. 2013

Každý z nás se poslední době asi setkal se termínem či reklamou na titul „zdravá potravina“. Tyto situace přímo vyzývají k zamyšlení a podněcují diskusi na téma – co všechno se děje kolem „zdravé výživy“ a, slovy klasika řečeno …, „komu to všechno prospívá“.

NEJČTENĚJŠÍ:

Aktivita na sociálních sítích

13. 5. 2014

Kromě Facebooku a videí na síti YouTube jsme vstoupili rovněž na profesní síť LinkedIn, kde se účastníme diskusí na zajímavá či kontroverzní témata, týkající se zdravého životního stylu, stravování, pohybu či výživových doplňků.

Darujte zdraví

1. 12. 2013

Přemýšlíte nad originálním a užitečným dárkem pro vaše blízké? Chcete je potěšit a zároveň jim darovat něco neobvyklého? Používají vaši blízcí internet? Pokud je zajímá zdraví, zdravý životní styl nebo zlepšení postavy, pokud bojují s kilogramy a nevědí jak na to, je tady dárek přesně pro ně.

Co si představit pod pojmem "důležitost" prevence poškození zdraví?

22. 10. 2013

Pomozte nám při tvorbě preventivního programu. 

Ve svém profesním životě se neustále, již mnoho let, pohybuji kolem problematiky úpravy životního stylu jako nejlepší prevence poškození zdraví, především chronickými, civilizačními chorobami.

Funkce, díky kterým dosáhnete svých cílů

Optimální svět - VSTUPTE Parametry nabízených programů Podpora motivace
 
 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí