Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Pro zájemce o zdravý život - zdravilide.cz

15. 10. 2012 10:30:00
text

Zdravilide.cz je samostatná webová stránka zaměřena na problematiku zdravého životního stylu především s využitím rovnováhy mezi správnou výživou a dostatečnou pohybovou aktivitou.

Zdravý život není jen o jídle!

ovoce - nejlepší sladkost pro Vaše zdaví

 

Vedle obecných odborných a aktuálních informací o problematice zdravého životního umožňuje vstup do klíčové části – interaktivního online programu OPTIMÁLNÍ SVĚT.

 

 

 

Po zadání vstupních informací systém identifikuje, nabízí a doporučuje

a dalších dostupných interaktivních nástrojů. Systém se uživatele snaží motivovat k jeho dennímu používání a zafixovat tak zásady zdravého životního stylu (dostatek pohybu, správnou skladbu potravin) do každodenního stereotypu tak, aby se stály trvalou součástí života.

Na základě volby úrovně služeb uživatel získá každý uživatel Optimálního světa

Délka doporučeného programu závisí na zvolených cílech a zvolené rychlosti progrese. Protože optimální životní styl je nikdy nekončící proces je nabídky systému postavena tak,  aby i do budoucna měl uživatelům co nabídnout a zůstal platným pomocníkem při udržování energetické rovnováhy.

ohodnotit článek 2 0 komentáře Komentáře (0)

Tipy pro vás

Mějte přehled o tom, kolik toho sníte

68% klientů, kteří si poprvé přepočítají množství za den/týden snězeného jídla na energii nechce uvěřit výslednému číslu.Reklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí