Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Pro zájemce o zdravý život - zdravilide.cz

15. 10. 2012 10:30:00
text

Zdravilide.cz je samostatná webová stránka zaměřena na problematiku zdravého životního stylu především s využitím rovnováhy mezi správnou výživou a dostatečnou pohybovou aktivitou.

Zdravý život není jen o jídle!

ovoce - nejlepší sladkost pro Vaše zdaví

 

Vedle obecných odborných a aktuálních informací o problematice zdravého životního umožňuje vstup do klíčové části – interaktivního online programu OPTIMÁLNÍ SVĚT.

 

 

 

Po zadání vstupních informací systém identifikuje, nabízí a doporučuje

a dalších dostupných interaktivních nástrojů. Systém se uživatele snaží motivovat k jeho dennímu používání a zafixovat tak zásady zdravého životního stylu (dostatek pohybu, správnou skladbu potravin) do každodenního stereotypu tak, aby se stály trvalou součástí života.

Na základě volby úrovně služeb uživatel získá každý uživatel Optimálního světa

Délka doporučeného programu závisí na zvolených cílech a zvolené rychlosti progrese. Protože optimální životní styl je nikdy nekončící proces je nabídky systému postavena tak,  aby i do budoucna měl uživatelům co nabídnout a zůstal platným pomocníkem při udržování energetické rovnováhy.

ohodnotit článek 2 0 komentáře Komentáře (0)

Tipy pro vás

Cíle, které pomáhají. Cíle, které škodí

... aneb jak je správně zvolit  

Stanovení správných cílů je základním výchozím bodem pro jejich možné dosažení. Od prvních malých krůčků, které stanovujete pro úvodní „nabourání“ Vašeho stávajícího životního stylu, po skutečně dlouhodobou vizí, která formuje zcela nový životní styl. Víme, že lidé, kteří v této oblasti uspěli jsou ti, kteří si vybrali své cíle moudře, a důrazně za nimi šli. Reklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí