Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Parametry nabízených programů

2. 10. 2012 17:16:00
text

Systém nabízí několik úrovní programů s rozmanitou nabídkou funkcí.

OPTIMIN je varianta, která je zcela zdarma a slouží především pro pochopení problematiky zdravého hubnutí a vyzkoušení celého systému. 

OPTIMUM je tady pro Ty, kteří se rozhodli myslet to s optimalizací svého energetického příjmu a výdeje skutečně vážně. Aby se tato snaha nestala vyčerpávajícím a časově náročným matematickým úkolem je systém postaven na know-how umožňujícím významné zjednodušení. Komfortnější a revoluční systém je založen na počítání "bodů" OPTONŮ, kde se na základě vstupních hodnot individuálně nastaví algoritmy tak, aby si klient pouze hlídal svůj denní energetický příjem a týdenní energetický výdej na 100 Optonech. V takovém případě bude vždy směřovat ke svému vytýčenému cíli. 

OPTIPLUS je nejvyšší úrovní naší podpory, která využívá nejmodernějších poznatků v oblasti hubnutí a zdravého životního stylu k tomu, aby měla Vaše snaha maximální efekt. Celý program Vám na míru sestaví tým odborníků na výživu a pohyb a dále s Vámi budou konzultovat Vaše pokroky, úspěchy a budou vám pomáhat řešit problémy, se kterými se setkáte. Na Vás už je pouze dodržování nastavených hodnot.

ohodnotit článek 1 0 komentáře Komentáře (2)

KOMENTÁŘE

asMora4nmzo7

24. 6. 2016 4:00:00

<a href=http://buy-tadacip.accountant/>tadacip</a> <a href=http://cymbalta30mg.in.net/>cymbalta 30mg</a> <a href=http://strattera-online.eu/>straterra order</a> <a href=http://phenergan.top/>generic for phenergan</a>

Asuerdonsurode

25. 8. 2017 19:11:00

The ED resulting from that surgery can be either temporary or permanent. He is content, as well as the complete opposite of our thoughts old age has in store for us.


Tipy pro vás

Obyčejná chůze s neobyčejným výsledkem

I tak „obyčejný“ pohyb jako je chůze přináší mnoho benefitůReklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí