Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Motivace ke zdraví

15. 10. 2012 10:30:00
text

Jsme si vědomi toho, že v procesu úpravy chování je motivace základním předpokladem úspěchu a nejčastější příčinou neúspěchu. Víme však také, že internetová přednáška o principech behaviorální ekonomie a psycho-sociální teorii změny chování Vám samy o sobě nepomohou. Vše je proto skryto v systému, který Vám nabízíme. Víme, že Vás to musí bavit.

Zdravý životní styl, soutěžte a bavte se v našem virtuálním světě.

Ptáte se co je v Optimálním světě tak revolučního, čím se náš virtuální svět liší od obecných energetických kalkulaček nebo internetových jídelníčků?

pokladnička

virtuální "Měna" OPTOLAR

Jak vyplývá z prezentovaných obecnějších informací, je to virtuální měna, se kterou pracujeme. Pokud jdete správným směrem, Vaše konto utěšeně roste …

Všechna Vaše aktivita v rámci systému je spravedlivě ohodnocena. Odměnami nešetříme, tresty téměř neznáme. Vše stojí na pozitivní motivaci.

Tento systém nám umožňuje motivovat k aktivitě, neřídit se pouze výsledky. Pouhé bazírování na výsledku zabíjí aktivitu. Neustále podněcování aktivity jistě jednou výsledky přinese.

Měna“ slouží k nákupům dalších služeb, můžete s nimi soutěžit  s ostatními uživateli a i pro milovníky hazardu máte připraveno překvapení …

 

Kde hledat podporu pro boj s negativními stravovacími a pohybovými návyky?

Jak rychle hubnout?

Virtuální „Komunita“  přátel = OPTIMISTŮ

je netradiční komunita lidí přítomných v našem systému. Vedle tradičních funkcí jako je pozvání kamarádu a přátel, vzájemné diskuse a psychická podpora, výměna informací a zkušeností obsahuje funkce ne zcela tradiční. Jak již bylo uvedeno ani „Komunita“ není izolovaným prvkem, ale součástí komplexního systému, který díky jejímu propojení s „Měnou“, „Komunitou“ a „Uživateli“ přichází s funkcemi dosud nevídanými.

 

A je tady řada dalších důvodů, proč se do našeho vitruálního světa zaregistrovat a vyzkoušet si ho buď v té nejjednoduší OPTIMIN formě ZCELA ZDARMA a nebo v plné formě OPTIMUM která Vás za týden bude stát méně než krabička cigaret. Pro ty, kteří se chtějí o své zdraví starat s největší intenzitou je tady OPTIPLUS, se zcela individuálním přístupem díky vlastnímu trenérovi a výživovému poradci.

 

ohodnotit článek 4 2 komentáře Komentáře (1)

KOMENTÁŘE

sarah

23. 10. 2014 12:34:00

http://www.maresova-krabicky.cz/


Tipy pro vás

Hýbejte se, zhubnete

90% lidí, kterým se podařilo zhubnout, vykonávalo pravidelně pohybovou aktivitu.Reklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí