Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Motivace ke zdraví

15. 10. 2012 10:30:00
text

Jsme si vědomi toho, že v procesu úpravy chování je motivace základním předpokladem úspěchu a nejčastější příčinou neúspěchu. Víme však také, že internetová přednáška o principech behaviorální ekonomie a psycho-sociální teorii změny chování Vám samy o sobě nepomohou. Vše je proto skryto v systému, který Vám nabízíme. Víme, že Vás to musí bavit.

Zdravý životní styl, soutěžte a bavte se v našem virtuálním světě.

Ptáte se co je v Optimálním světě tak revolučního, čím se náš virtuální svět liší od obecných energetických kalkulaček nebo internetových jídelníčků?

pokladnička

virtuální "Měna" OPTOLAR

Jak vyplývá z prezentovaných obecnějších informací, je to virtuální měna, se kterou pracujeme. Pokud jdete správným směrem, Vaše konto utěšeně roste …

Všechna Vaše aktivita v rámci systému je spravedlivě ohodnocena. Odměnami nešetříme, tresty téměř neznáme. Vše stojí na pozitivní motivaci.

Tento systém nám umožňuje motivovat k aktivitě, neřídit se pouze výsledky. Pouhé bazírování na výsledku zabíjí aktivitu. Neustále podněcování aktivity jistě jednou výsledky přinese.

Měna“ slouží k nákupům dalších služeb, můžete s nimi soutěžit  s ostatními uživateli a i pro milovníky hazardu máte připraveno překvapení …

 

Kde hledat podporu pro boj s negativními stravovacími a pohybovými návyky?

Jak rychle hubnout?

Virtuální „Komunita“  přátel = OPTIMISTŮ

je netradiční komunita lidí přítomných v našem systému. Vedle tradičních funkcí jako je pozvání kamarádu a přátel, vzájemné diskuse a psychická podpora, výměna informací a zkušeností obsahuje funkce ne zcela tradiční. Jak již bylo uvedeno ani „Komunita“ není izolovaným prvkem, ale součástí komplexního systému, který díky jejímu propojení s „Měnou“, „Komunitou“ a „Uživateli“ přichází s funkcemi dosud nevídanými.

 

A je tady řada dalších důvodů, proč se do našeho vitruálního světa zaregistrovat a vyzkoušet si ho buď v té nejjednoduší OPTIMIN formě ZCELA ZDARMA a nebo v plné formě OPTIMUM která Vás za týden bude stát méně než krabička cigaret. Pro ty, kteří se chtějí o své zdraví starat s největší intenzitou je tady OPTIPLUS, se zcela individuálním přístupem díky vlastnímu trenérovi a výživovému poradci.

 

ohodnotit článek 4 2 komentáře Komentáře (1)

KOMENTÁŘE

sarah

23. 10. 2014 12:34:00

http://www.maresova-krabicky.cz/


Tipy pro vás

Udělejte vše pro to, aby Vás pohyb bavil

Stanovte si to jako jeden ze základních cílů. Udělejte pro to maximum.Reklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí