Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Kdo podporuje své zdravé lidi

15. 10. 2012 10:30:00
text

Pro vstup do interaktivních programů využijte tento odkaz na OPTIMÁLNÍ SVĚT. 

Kdo a jak může příspět na Vaše zdaví?

Systém Zdravilide.cz je koncipován tak, aby motivoval Vaše zaměstnavatele či zdravotní pojišťovny k tomu, podpořit vás při vaší snaze o zlepšení zdraví a ve zdravějším životním stylu.

stetoskop Systém internetových online programů je nastaven tak, aby umožnil všem, kterým není Vaše zdraví lhostejné a pro které může vaše lepší fyzická i psychická kondice přinést výhody v podobě vyššího pracovního nasazení nebo nižších nároků na zdravotní péči a léčbu civilizačních chorob, podpořit Vás ve Vašem snažení. V průběhu registračního procesu zjistíte, kdo podporuje zdraví  svých klientů či zaměstnanců prostřednictvím našich služeb. Může se jednat o zdravotní pojišťovny, zaměstnavatele, ošetřující nebo odpovědné lékaře, zákaznické kluby a tak dále. Všichni mají tu možnost, tak proč by ji nevyužili. Pokud právě Váš zaměstnavatel či vaše pojišťovna systém Zdravilide.cz zatím nepodporuje, neváhejte odpovědné pracovníky odkázat na naše stránky, případně na emailovou adresu info@zdravilide.cz a my už se postaráme o zbytek.

 

podpořte zdraví svých zaměstnanců nebo pojištěnců 

Pro vstup do interaktivních programů využijte odkaz na OPTIMÁLNÍ SVĚT. 

ohodnotit článek 5 2 komentáře Komentáře (1)

KOMENTÁŘE

Petr_S

24. 4. 2012 7:05:00

To by mohl být zajímavý benefit pro zaměstnance naší firmy. Zkusím to navrhnout vedení, konečně by mohli podpořit něc, co by mělo nějaký smysl.


Tipy pro vás

Zdravá chůze - jak si vybrat a používat krokoměr

Nasaďte a získejte maximální efekt z chůze pro svůj ZDRAVÝ ŽIVOTReklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí