Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Zdravá výživa - OnLine programy

15. 10. 2012 10:30:00
text

Měníme spolu s Vámi váš životní styl

Náš interaktivní online nástroj je navržen tak, aby přinesl do Vašich počítačů i reálných životů skutečnou možnost upravit životní styl, tedy zdravě se stravovat a efektivně se pohybovat a urdžovat rovnovánu mezi příjmem a výdejem energie.

Zdravá výživa na internetu!  (registrujte se zde)přihlašovací banner

Na rozdíl od již dostupných internetových nástrojů, založených často na principech pouhých „kalkulaček energie“, "vituálních fitness trenérů" či „komunitních nástrojů“, kde uživatele vedou diskuze o svých přáních a tužbách, nebo se učí správně provádět specializované cviky, což jsou rozhodně důležité prvky pro zlepšení zdraví a života, nabízí náš OPTIMÁLNÍ SVĚT ucelený koncept postavený na více pilířích, kombinující dostupné prvky v jediný harmonicky fungující celek (alespoň toto je náš cíl, ke kterému jsme se tvorbou této aplikace vydali).

Základní principy pro zdravý život

v našem OPTIMÁLNÍM SVĚTĚ


číselný seznam

Zjednodušující systém OPTONů

Díky tomu nenabízíme pouze pomoc při počítání vydané a přijaté energie, ale poskytujeme skutečný individualizovaný PLÁN, jak upravit zdravý životní styl a dosáhnout svých cílů. Při konstrukci individuálního PLÁNU vycházíme zcela ze zadaných vstupních parametrů a představ uživatele, charakterizujících jeho stávající životní styl. Díky tomu není naše služba zaměřena výhradně na redukci hmotnosti, ale dokáže optimalizovat životní styl i uživatelům s „normálními“ tělesnými parametry.

Naučíme Vás co je zdravá výživa a zdravý pohyb

je komplexně systematicky podporováno řadou motivačních nástrojů, které někdy zcela zjevně, jindy zase úplně skrytě dlouhodobě a nenásilně posunují uživatele k jeho vysněným cílům. Díky nástrojům jako virtuální ekonomika Optolarů  či komunita Optimistů můžete losovat, můžete soutěžit sami se sebou nebo s vybranými uživateli, můžete s nimi o tom diskutovat, podporovat je a získat jejich podporu pro sebe. Můžete vyhrávat, získávat slevy, … . Přesto, že to tak může a někdy bude vypadat, žádná složka systému nefunguje náhodně a jejich interakce je založena na skutečně moderních poznatcích z oblastí teorií změny chování, které Vám pomohou dosáhnout Vašich cílů.

Víme, že lidé nejsou stroje.

V našich programech je na prvním místě akceptovatelnost pro uživatele a tím dána dlouhodobost. To se neslučuje s černobílým pojetím. Neznáme slova jako musíš, nesmíš. Nic není zakázáno. Ne proto, že by náš systém byl lidumil, ale proto, že ví, že by to stejně nefungovalo. Naopak je nastaven tak, aby byl „každý svého štěstí strůjcem“, a zároveň dostával jasné signály, které kroky dělat, aby bylo dosažení stanovených cílů dále co nejefektivnější. Aby ale také viděl kdy a kde udělal chybu a jak tato chyba ovlivnila jeho cestu k vytčenému cíli. Náš přístup není direktivní, neslibujeme práci za vás, snažíme se vás vést, radit vám a učit vás přemýšlet o tom, jak žijeme, co jíme, jak moc se pohybujeme a co bychom měi dělat pro to, aby se nám ta práce lépe dařila a přinášela nám příjemný pocit z úspěchů.

ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL - TO JE NÁŠ SPOLEČNÝ CÍL

ohodnotit článek 16 3 komentáře Komentáře (0)

Tipy pro vás

Udělejte vše pro to, aby Vás pohyb bavil

Stanovte si to jako jeden ze základních cílů. Udělejte pro to maximum.Reklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí