Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Co zdravilide.cz nenabízejí!

15. 10. 2012 10:30:00
text

Jako jsme hrdi na to, co nabízíme, jsme hrdi rovněž na to, co nenabízíme. S. Jobs, zakladatel firmy Apple. V našem programu se naučíte uvědomit si co chcete, co je Vašim cílem a co pro splnění cíle můžete udělat. Toto je jediná skutečná cesta jak opravdu začít žít zdravě.

Jediná cesta je poctivý přístup, žádné zázraky

 

nenabizimeInovativní přístup ke zlepšení zdraví

Přesto, že stavíme na inovativních přístupech a snažíme se lidem cestu k jejich optimálnímu stavu s využitím moderních technologií, informací a přístupů maximálně usnadnit, nenabízíme žádná „kouzla“.

Reálně ověřené metody pohybu a stravování

Nenabízíme postupy, které by nebyly založeny na důkazech o jejich fungování (evidence based).

Žádné podvodné metody nebo zázračné tablety

Nenabízíme “zázračné” metody, výrobky, molekuly, doplňky výživy, deky, hrnce, mastičky, nálepky, koktejly, virgule, …. díky kterým “může jíst do prasknutí a přitom prosedět celý den u TV a zhubnete 3 - 5 kg za týden (samozřejmě v závislosti na ceně produktu).

Naše metody vedou k trvalému zlepšení životního stylu

Nenabízíme rychlé a krátkodobé řešení, ale progresi odpovídající Vašemu přístupu a možnost zůstat s námi jak dlouho budete chtít.

Nenabízíme “on-line péči“ typu: Napište nám emailem kolik vážíte, a co celý týden jíte, složenkou pošlete X set korun na naše číslo účtu a do dvou týdnů obdržíte mailem dvě tabulky s popisem Vašeho „individuálního“ plánu.

Nenabízíme pouhou internetovou kalkulačku kilojoulů či kilokalorií, která uživatele pouze zahrnuje čísly bez informace o tom, čeho by měl dosáhnout.

Přiznáváme také, že nenabízíme, v některých případech nenahraditelný, osobní kontakt a péči spojenou s případnou lékařskou konzultací, které mohou být v některých případech nezbytné. To především při řešení závažnějších stavů obezity a případných zdravotních rizik. 

 

Nabízíme vám možnost naučit se ŽÍT ZDRAVĚ.

ohodnotit článek 7 1 komentáře Komentáře (0)

Tipy pro vás

Zdravý pohyb pro začátečníky

Gratulujeme! Rozhodli jste se začlenit pravidelný pohyb do vašeho zdravého životního stylu, a využít jeho četných výhod? Je to moc chytrý tah.

Ale stejně jako mnoho jiných dobrých věcí, může být i toto přinášet určitá rizika. Zvláště pokud jste se dlouho žádnému pohybu nevěnovali, nebo pokud máte nějaká zdravotní omezení (včetně obezity), které by mohly zvýšit riziko poškození zdraví. Takže je důležité vědět, jak realizovat pohyb bezpečně, a vyhnout se možným problémům předtím než nastanou. Následující informace by Vám k tomu měly pomoci.Reklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí