Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Cena za zdraví?

15. 10. 2012 10:30:00
text

Přístup k našim interaktivním online službám nabízíme ve třech úrovních tak, aby si mohl vybrat skutečně každý. Záleží jen na Vás, na Vaší motivaci, výchozích parametrech, případně připravenosti investovat do svého zdraví, pro kterou úroveň se rozhodnete.

Tři úrovně péče o zdraví

Typy interaktivních programův našem internetovém Optimálním světě, každý má možnost si vybrat kolik času a případně i peněz bude investovat aby zlepšil péči o své zdraví či zdraví svých blízkých.

Pomoci systému Zdravilide.cz mohou ke zdraví "svých" lidí přispět i zaměstnavatelé prostřednictvím zaměstnaneckých "Benefitů".

Budeme se snažit aby systém Zdravilide.cz podporovaly i zdravotní pojišťovny a přispívali v rámci svých preventivních programů pojištěncům, kteří projeví zájem o to žít zdravěji.

 

OptiPlus - MAXIMÁLNÍ PÉČE (750 Kč měsíčně)

Zcela individuální přístup

Verze, která má splnit ta nejvyšší očekávání. Základním cílem je poskytnout optimální, kvalifikovanou péči uživatelům, kteří chtějí či potřebují osobní  přístup. Z organizačních či jiných důvodů se však nemohou či nechtějí účastnit existujících programů postavených na osobním setkávání s „živým“ konzultantem (např. Fitaktivnet). Tato verze je postavena na online komunikaci a péči skutečného „živého“ konzultanta o uživatele.

Odborná analýza

Poskytuje tak nejvyšší možný standard online péče ve spojení s individuální odbornou analýzou.  Obsahuje mimo jiné nadstandardní diagnostické procedury, které umožní vstup do programu i uživatelům se zdravotními problémy či takovým typem obezity, který by byl obtížně řešitelný prostřednictví ostatních online verzí. Výsledky rovněž slouží jako výchozí bod pro skutečně individuální tvorbu Vašeho výživového a pohybového programu osobním specialistou. Tato individuální péče je samozřejmě podpořena využitím všech ostatních „Interaktivních nástrojů“ a postupů společných pro všechny programy. Vzhledem k omezené kapacitě osobních konzultantů starajících se takto o klienty, je kapacita programů „maximální péče“ omezena vždy podle aktuálního stavu.

 

OptiMum - STANDARDNÍ PROGRAM (cena 250,- Kč/měsíc)

Interaktivní nástroje

Verze, která nabízí všechny funkce našich nástrojů a umožňuje kompletně využít celého know how, na kterém jsou sestavení plánů a průběh programů postaveny. Díky ní získáte ukázkové individuální programy pro výživu i pohybovou aktivitu.

Individuální přístup

Celý Váš plán bude založen na využití jedinečného přístupů stanovení optimální výživy a pohybové aktivity. Nemusíte se tak starat o detailní informace a skladbu výživového a pohybového programu. Systém Vás bude přirozeně provázet a maximálně Vám zjednodušovat Vaši cestu.  Systém motivačních nástrojů Vás bude přirozeně vést k maximální aktivitě. Je nastaven tak, abyste při optimálním plněním Vašeho plánu mohli dosáhnout úrovně, díky které Vám bude umožněno jeho další používání ZDARMA. V konečném důsledku Vám pak program platí za Vaši aktivitu. Poplatek za vstup do programu, nesrovnatelný s cenami běžně dostupných programů, tak slouží především jako úvodní motivační podnět pro Vás. Informuje Vás o tom, že využíváte nástroj, který má svou nezanedbatelnou hodnotu a vyplatí se Vám brát Vaší účast v programu vážně.

 

OptiMin - FREE PROGRAM (zcela zdarma)

Verze, je zcela ZDARMA

Umožní tak účast v programu i uživatelům, kteří si nejsou jisti, jaká úroveň služeb by jim vyhovovala. Umožňuje využívat většiny dostupných Interaktivních nástrojů a osobně si tak ověřit funkčnost a užitečnost jednotlivých prvků. Využívání této verze není žádným způsobem časově omezeno. Díky tomu může i tato verze uživatelům k jejich spokojenosti sloužit při vytoužené úpravě životního stylu.

 

Nevíte, pro který program se rozhodnout. VSTUPTE do našeho interaktivního světa a my Vám doporučíme Optimální cestu na základě Vašich vstupních parametrů.

ohodnotit článek 11 10 komentáře Komentáře (7)

KOMENTÁŘE

Jarka

8. 9. 2012 10:38:00

Alespoň u hodnocení "palec dolů" by stálo za to, aby hodnotitel do komentáře napsat co se mu nelíbí. Pak to mohou autoři zlepšit.

Blanka

16. 12. 2012 18:37:00

Pod nadpisem "Co za to?" Bych čekala alespoň orientační ceny, ať si mohu udělat představu, kolik by mě to stálo. Škoda. Jdu hledat jinam. S pozdravem. Blanka

Zdravilide. cz

30. 12. 2012 23:42:00

Omlouváme se za pozdější doplnění cen programů. Uvedli jsme je hned, jak byly stanoveny. U programu OPTIGEN ještě čenáme na zpřesnění ceny úvodní genetické analýzy. Děkujeme za pochopení. Autoři

Sandra

28. 1. 2013 17:15:00

Zaregistrovala jsem se a čekala, že dostanu e-mail s pokyny. je to už týden a stále se nic neděje. Potvrzení o zaregistrování mi přišlo a od té doby nic víc. Tak nevím.

Věra

8. 2. 2013 7:51:00

Nelíbí se mi dotčená reakce od zdravilide na příspěvky. Také souhlasím se všemi. Mnoho zbytečných slov a žádná konkrétní nabídka za to. Žádná konkrétní a jasná cena. Žádné vysvětlení, jak ta služba má fungovat. Také díky, nechci.

Admin zdravilide.cz

13. 2. 2013 21:15:00

Předně děkujeme za všechny reakce. Bez nich bychom těžko něco zlepšili. Ani komunikaci, ani program. Zatím program funguje ZDARMA a než se to změní budeme o tom VELMI důrazně informovat. Informace o (budoucích) cenách je jednou z klíčových součástí registračního procesu = nikdo se nemůže (ani v budoucnu) jakkoli zavázat k placení, aniž by to vědomě několikrát nepotvrdil a verifikoval. Všichni mohou kdykoli (a bude to platit i po zpoplatnění programu) projít registrací a dostat se tedy "dovnitř programu - do optimálního světa" ZDARMA. Tam posoudit funkčnost free programu (OptiMin). Až potom případně program upgradovat na placenou verzi. Kupování zajíce v pytli tedy vůbec nehrozí. Na základě Vašich komentářů tady přesto brzy zveřejníme kompletní ceník (děkujeme za podnět). A proč bude program zpoplatněn? Jedním ze základních důvodů je, že chceme aby program skutečně fungoval a víme, že už i symbolická platba (v řádu korun za den) člověka motivuje k tomu, aby zakoupenou věc používal. Co je zdarma zpravidla člověk zkusí a ... I celý motivační systém, který je součástí program Vám umožní vydělávat, nakupovat, bavit se a tím Vám pomáhá ve Vašem úsilí ...


Tipy pro vás

Obyčejná chůze s neobyčejným výsledkem

I tak „obyčejný“ pohyb jako je chůze přináší mnoho benefitůReklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí